Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIONARE ECHIPAMENTE ÎN VEDEREA IMPLEMENTĂRII PROIECTULUI ”DOTAREA SERVICIULUI PUBLIC DE ADMINI

Număr anunț
DA22325502
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
EUROTECH SRL (CUI RO11116770)
Cod CPV
31121100-1 · Grupuri electrogene cu motor cu aprindere prin compresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.908 RON
Valoare atribuită
15.908 RON
Data publicării
01.02.2019 09:44
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.908 RON

din 15.908 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.