Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de dirigentie de santier
- Număr anunț
- DA22220769
- Autoritate contractantă
- Comuna Draguseni (Consiliul local Draguseni Iasi) (CUI 16449937)
- Furnizor / câștigător
- R 8068923 SEDORA
- Cod CPV
- 71311100-2 · Servicii de asistenta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 10:38
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130.000 RON
din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro