Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie servicii artistice
- Număr anunț
- DA22227284
- Autoritate contractantă
- COMUNA VADU CRISULUI (CUI 4784180)
- Furnizor / câștigător
- SANDRO DANIEL DUMITRU I.I. (CUI 37966774)
- Cod CPV
- 92312250-8 · Servicii prestate de artisti independenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 09:55
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.400 RON
din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro