Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari de reabilitare a drumului

Număr anunț
DA21399432
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4342812)
Furnizor / câștigător
ERGOROM EDILICA S.R.L. (CUI 39004423)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
166.944 RON
Valoare atribuită
166.944 RON
Data publicării
05.10.2018 11:36
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
07.10.2018 16:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166.944 RON

din 166.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.