Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PREVENIREA SI COMBATEREA LUNECUSULUI SI INZAPEZIRII PEDJ108 A : de la km 7+400 la km 29

Număr anunț
DA21744802
Autoritate contractantă
COMUNA BUCIUMI (CUI 4291611)
Furnizor / câștigător
FRATII VLAIC PROD SRL (CUI 9881834)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.840,34 RON
Valoare atribuită
100.840,34 RON
Data publicării
14.11.2018 12:52
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.840,34 RON

din 100.840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.