Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Kaspersky Endpoint Security - SELECT - educational edition 1 an 60 noduri
- Număr anunț
- DA21363540
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION BARBU PITESTI (CUI 4971871)
- Furnizor / câștigător
- PUNKT NET SRL (CUI RO17861404)
- Cod CPV
- 48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478,38 RON
- Valoare finală
- 1.478,38 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 13:18
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.