Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piept de pui dezosat fara piele

Număr anunț
DA21357586
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
SERVICESAT SRL (CUI 23271874)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
599,79 RON
Valoare finală
657,54 RON
Data publicării
02.10.2018 09:55
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
07.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.