Ofertă refuzată Cumpărare directă

AVIZE TEHNICE OCPI DRUMURI 0-10KM

Număr anunț
DA21357163
Autoritate contractantă
Comuna Lehliu (Primaria Comunei Lehliu) (CUI 3796748)
Furnizor / câștigător
TOPING & CAD TECH SRL (CUI 35901922)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare finală
3.000 RON
Data publicării
02.10.2018 09:40
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
07.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.