Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Toner pentru imprimanta Konica Minolta c227/287/367 A8K3150/TN-221K, Negru - ORIGINAL
- Număr anunț
- DA21336628
- Autoritate contractantă
- Colegiul National de Muzica George Enescu (CUI 4505324)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,14 RON
- Valoare finală
- 315,14 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 12:52
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.