Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat

Telefon mobil Allview P4 Quad, Dual SIM, 8GB, 4G, Black

Număr anunț
DA22229848
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,67 RON
Valoare atribuită
168,06 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
16.01.2019 12:12
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 201,67 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 33,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.