Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR LED MVA PHILIPS 23'' 23QHSBA NUMAR DE REFERINTA: 23QHSBA PRET DE CATALOG: 420,00 RON / Uni

Număr anunț
DA22229842
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
16.01.2019 12:12
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.