Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,3% sub estimat
Telefon mobil Samsung Galaxy J6 Plus (2018), Dual Sim, 32GB, 4G, Black
- Număr anunț
- DA22229801
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824,99 RON
- Valoare atribuită
- 756,29 RON 8,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.01.2019 12:09
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
756,29 RON
din 824,99 RON estimat
8,3%
Adjudecat la 91,7% din estimat · economie 68,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.