Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cantar de precizie cu capacitate maxima 5 Kg si minima 2 g si, gradatie 1 g si toleranta +/- 0,3 %
- Număr anunț
- DA22226934
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 42923230-3 · Cantare de verificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 255 RON
- Data publicării
- 16.01.2019 09:34
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255 RON
din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro