Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile auto
- Număr anunț
- DA22220745
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Furnizor / câștigător
- AURORA S.R.L. (CUI Ro911621)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.438,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.438,19 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 10:37
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.438,19 RON
din 1.438,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro