Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE CF ANUNT ADV1057692

Număr anunț
DA22224864
Autoritate contractantă
Centrul Teritorial Veterinar Sector 2 (CUI 13590744)
Furnizor / câștigător
RODAL FARM SRL (CUI RO22706628)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,10 RON
Valoare atribuită
615,10 RON
Data publicării
15.01.2019 15:02
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,10 RON

din 615,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.