Ofertă acceptată
Cumpărare directă
100mg/10ml CONC. PT. SOL. PERF. Cutie x 5 fiole din sticla incolora x 10ml concentrat pentru solut..
- Număr anunț
- DA22224402
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 912 RON
- Valoare atribuită
- 912 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 14:31
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
912 RON
din 912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro