Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,3% sub estimat
Zevesin 5mg x 30cpr film
- Număr anunț
- DA22218612
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.666,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.910,80 RON 28,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.01.2019 08:23
- Termen limită
- 21.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 16.01.2019 12:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.910,80 RON
din 2.666,40 RON estimat
28,3%
Adjudecat la 71,7% din estimat · economie 755,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.