Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET ROBINETI RADIATOR GIACOMINI (TUR TERMOSTATAT+ RETUR+CAP TERMOSTATAT) 1/2"

Număr anunț
DA21391596
Autoritate contractantă
SC PIETE PREST SA (CUI RO27289734)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,80 RON
Valoare atribuită
115,80 RON
Data publicării
04.10.2018 14:23
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 07:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,80 RON

din 115,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.