Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REVIZIE RETEA DATE
- Număr anunț
- DA21754582
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
- Furnizor / câștigător
- FORTISSIMO IT SRL (CUI RO18297240)
- Cod CPV
- 50312310-1 · Intretinerea echipamentului de retea de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 10:35
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro