Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de patiserie

Număr anunț
DA21400491
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
Furnizor / câștigător
PENSIUNEA PĂUN SRL (CUI 31148059)
Cod CPV
15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.295 RON
Valoare atribuită
38.095 RON
Data publicării
05.10.2018 12:17
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.095 RON

din 37.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.