Ofertă refuzată Cumpărare directă

CIUPERCI MICORIZANTE UNIVERSAL 150G

Număr anunț
DA21749234
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03221260-6 · Ciuperci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68,04 RON
Valoare finală
68,04 RON
Data publicării
14.11.2018 15:26
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.