Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa iarna TAURUS-WINTER 201-W-195/75R16C-107/105-R-EC73u2

Număr anunț
DA22228505
Autoritate contractantă
UM 01924 (CUI 15984869)
Furnizor / câștigător
TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.677,84 RON
Valoare atribuită
1.677,84 RON
Data publicării
16.01.2019 11:00
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.677,84 RON

din 1.677,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.