Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet 5 buc. monitoare 24 inch si 4 buc. monitor/TV 32 inch

Număr anunț
DA21401904
Autoritate contractantă
AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI RO5205651)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32323100-4 · Monitoare video color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.663,79 RON
Valoare atribuită
9.663,79 RON
Data publicării
05.10.2018 13:16
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.663,79 RON

din 9.663,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.