Număr anunț
DA21402876
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURESTI (CUI 4326868)
Furnizor / câștigător
AGREMIN SRL (CUI RO15206492)
Cod CPV
14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.271 RON
Valoare atribuită
17.271 RON
Data publicării
05.10.2018 14:04
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.271 RON

din 17.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.