Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie colectare deseuri intepatoare incinerare (ace, seringi, catetere etc) 2.2l

Număr anunț
DA21403843
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
NOVEI COM SRL (CUI RO14743110)
Cod CPV
33141123-8 · Recipiente pentru ace (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.591,20 RON
Valoare atribuită
1.591,20 RON
Data publicării
05.10.2018 15:28
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.591,20 RON

din 1.591,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.