Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,2% sub estimat

CARTUS TONER XEROX

Număr anunț
DA21397121
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
ANID ITC S.R.L. (CUI 22423060)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
118,50 RON
Valoare atribuită
110 RON 7,2% sub estimat
Data publicării
05.10.2018 10:03
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110 RON

din 118,50 RON estimat 7,2%

Adjudecat la 92,8% din estimat · economie 8,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.