Atribuită
Anunț de participare
Achizitie Buldoexcavator cu accesoriile aferente (lama zapada, furci paletizare, ciocan hidraulic, cupa trapezoidala, cupa taluz, foreza, tocator vegetatie, pompa submersibila pentru apa / namol) in cadrul investitiei : “Achizitie utilaje si echipamente pentru dotarea serviciului de salubrizare al comunei, Tataranu, judetul Vrancea”
- Număr anunț
- SCN1041243
- Autoritate contractantă
- Comuna Tataranu (Primaria Tataranu) (CUI 4297860)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43210000-8 · Utilaje pentru terasamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 405.196,33 RON
- Valoare atribuită
- 405.000 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 12:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1016995
- Termen limită
- 17.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045157
Documente
Documentația de atribuire
- 1.Caiet de sarcini buldo excavator.pdf.p7s
- 4.Invitatie participare.pdf.p7s
- 5.Formulare afir.pdf.p7s
- FisaDate_DF1045157.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Valoare atribuită
405.000 RON
din 405.196,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro