Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PELETI

Număr anunț
DA21749840
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.593,45 RON
Valoare atribuită
5.593,45 RON
Data publicării
14.11.2018 15:50
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.593,45 RON

din 5.593,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.