Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Servicii de inspectie a conductelor

Număr anunț
SCN1041237
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
MONTREPCOM SRL (CUI 1220985)
Cod CPV
76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689.991,80 RON
Valoare atribuită
678.862,90 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
08.04.2019 12:06
Anunț de atribuire
SCNA1018029
Termen limită
24.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045116

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MONTREPCOM SRL CUI RO 1220985
Subcontractanți 2
NDT TESTING SRL CUI RO9204381
EXPCORO DESIGN SRL CUI RO23101730

Valoare atribuită

678.862,90 RON

din 689.991,80 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 11.128,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.