Ofertă acceptată Cumpărare directă

motorina

Număr anunț
DA21736197
Autoritate contractantă
Scoala |Gimnaziala Scutelnici (CUI 28129758)
Furnizor / câștigător
ADL OPTIC SAT SRL (CUI 27452385)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
766,50 RON
Valoare atribuită
766,50 RON
Data publicării
13.11.2018 15:31
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

766,50 RON

din 766,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.