Ofertă acceptată Cumpărare directă

Octenidol apa de gura - ambalaj 250 ml

Număr anunț
DA22224368
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI RO4275950)
Cod CPV
33711740-6 · Apa de gura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.468 RON
Valoare atribuită
3.468 RON
Data publicării
15.01.2019 14:28
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.468 RON

din 3.468 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.