Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clipuri metalice pt hemostaza
- Număr anunț
- DA21752926
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO217930)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.995 RON
- Valoare atribuită
- 4.995 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 09:40
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.995 RON
din 4.995 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro