Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie consumabile medicale

Număr anunț
DA21750239
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728,54 RON
Valoare atribuită
728,54 RON
Data publicării
14.11.2018 16:17
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728,54 RON

din 728,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.