Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,3% sub estimat

APA OXIGENATA 3% - 200ML

Număr anunț
DA21398603
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC STEI (CUI 5120377)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,50 RON
Valoare atribuită
97,50 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
05.10.2018 11:03
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,50 RON

din 107,50 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.