Ofertă acceptată
Cumpărare directă
indicatori si teste sterilizare
- Număr anunț
- DA22223007
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.160 RON
- Valoare atribuită
- 2.160 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 13:03
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.160 RON
din 2.160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro