Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIRIE Aparat de filtrat si purificat apa tip Water Set

Număr anunț
DA22221971
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
WATER SET SRL (CUI RO18715660)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
15.01.2019 11:49
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.