Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizant de interior Vectair Vibe rezerva

Număr anunț
DA22221870
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
CLEANING SERVICES & SUPPORT SRL (CUI 35337760)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760 RON
Valoare atribuită
1.760 RON
Data publicării
15.01.2019 11:43
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760 RON

din 1.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.