Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARERCA PENTRU AUTO A3748 SI A71610
- Număr anunț
- DA21752282
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 342,98 RON
- Valoare atribuită
- 342,98 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 09:13
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
342,98 RON
din 342,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro