Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fire BX827, BX808,BX805, BX858,BX828, BX1263,BX300,BX3011,BX313 ,BX370,BX301

Număr anunț
DA21751040
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.667,92 RON
Valoare atribuită
3.667,92 RON
Data publicării
15.11.2018 07:49
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.667,92 RON

din 3.667,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.