Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINCRUSTANT 'VISION' PT SCHIMBATOARE CALDURA CAZANE CONVENTIONALE FE/CU/OL 5KG/ CONC.10-25%

Număr anunț
DA21397395
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,46 RON
Valoare atribuită
143,46 RON
Data publicării
05.10.2018 10:15
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,46 RON

din 143,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.