Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HISTOACRYL TRANSLUCENT, ADEZIV TISULAR, FLACON 0,5ML, 10FLACOANE/CUTIE 1050071
- Număr anunț
- DA21746684
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141126-9 · Ligaturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.347 RON
- Valoare atribuită
- 2.347 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 13:58
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.347 RON
din 2.347 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro