Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA RCA + CASCO IS04MLR SI IS08MLR

Număr anunț
DA21746368
Autoritate contractantă
Muzeul National al Literaturii Romane Iasi (CUI 4541670)
Furnizor / câștigător
BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.186,63 RON
Valoare atribuită
3.186,63 RON
Data publicării
14.11.2018 13:46
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.186,63 RON

din 3.186,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.