Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare anunturi de mediu in cotidian local judetul Hunedoara

Număr anunț
DA22230745
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Furnizor / câștigător
TMT MEDIA INTERNATIONAL SRL (CUI RO11771299)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
16.01.2019 13:04
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.