Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANAGEMENTUL INVESTITIEI PENTRU PROIECTE PE GAL - IMPLEMENTARE

Număr anunț
DA22230726
Autoritate contractantă
Comuna Albesti (CUI 5110918)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.900 RON
Valoare atribuită
7.900 RON
Data publicării
16.01.2019 13:03
Termen limită
21.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.900 RON

din 7.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.