Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pastile masina spalat vase fara dezinfectant - 60 tablete = 22,05 lei

Număr anunț
DA21386833
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 4 PITESTI (CUI 29412760)
Furnizor / câștigător
FOURNIKA MONEYSET SRL (CUI RO27393327)
Cod CPV
39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,50 RON
Valoare atribuită
220,50 RON
Data publicării
04.10.2018 11:21
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
08.10.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,50 RON

din 220,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.