Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta lunara si incarcare de date

Număr anunț
DA22221032
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.196 RON
Valoare atribuită
5.428,92 RON
Data publicării
15.01.2019 10:52
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
16.01.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.428,92 RON

din 5.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.