Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
legume
- Număr anunț
- DA21403997
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- BUFNILĂ GEORGE-EMANUEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30417027)
- Cod CPV
- 03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780 RON
- Valoare atribuită
- 1.735 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.10.2018 15:55
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.735 RON
din 1.780 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.