Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa pentru sala de consiliu;Masa inox 100x90x60 cm;Acvarii ( 3 birouri +1 coltar) ; Receptie parter

Număr anunț
DA21750045
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
AMADOCOM SRL (CUI RO10374347)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.075 RON
Valoare atribuită
10.075 RON
Data publicării
14.11.2018 16:03
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.075 RON

din 10.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.