Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT CATETER 16FR, L tot. 27-32 cm, VARF IN TREPTE, TUNELIZAT
- Număr anunț
- DA21726810
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 10:05
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.320 RON
din 1.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro