Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATE DE PUI 200 GR

Număr anunț
DA21753030
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL REGINA ELISABETA (CUI 4400859)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15131500-0 · Produse pe baza de carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,90 RON
Valoare atribuită
174,90 RON
Data publicării
15.11.2018 09:43
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

174,90 RON

din 174,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.